KURUMSAL

Ülkemizin önde gelen hazır giyim üretim tesislerini kurarak, dünya çapında birçok markayla çalışan EMSA TEKSTİL; lider markası TOWN JEANS ile 2000 yılından bu yana yüksek performans ile büyüme göstererek uluslararası bir marka haline gelmiştir.

Alanında söz sahibi ve modaya yön veren bir marka olma hedefi doğrultusunda çalışmalarına devam eden EMSA TEKSTİL; bünyesinde tecrübeli ve kaliteli tasarımcıların bulunduğu tasarım ekibi ile koleksiyon sunmaktadır.

Yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerinin istekleri doğrultusunda, piyasa araştırmalarını geliştirerek; satış ağını sürekli genişletmektedir TOWN JEANS'TE ar-ge ve sektördeki teknik gelişmeler devamlı takip edilerek üretimin sürekliliği sağlanmaktadır.

Hedeflediğimiz ve uyguladığımız projelerde üretimde en son teknolojiyi uygulamakta ve üstün kaliteyi; uygun fiyatlarla, farklı koleksiyonlar olarak satışa sunmaktayız.

Yaptığımız araştırmalar ve çalışmalar sonucunda bugün; TOWN JEANS markası ile; Arnavutluk, Beyaz Rusya, Bulgaristan, Macaristan, Moldova, Romanya, Rusya, ve Ukrayna gibi ülkelere ürünlerimizi ihraç etmekteyiz.